Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Vykradená restaurace nabízí za dopadení zloděje steaky zdarma

Se zajímavou nabídkou přišla minulé úterý steaková restaurace Tuckaway Tavern and Butchery, nacházející se v americkém městě Raymond ve státě New Hampshire. Za informace, které přispějí k dopadení zloděje, jenž ve stejný den podnik vyloupil, přislíbila finanční částku ve výši dvou tisíc dolarů (téměř 50 tisíc korun) a steaky zdarma na takovou dobu, jak dlouhý bude trest pachatele, píše server New York Post.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Vykradená restaurace nabízí za dopadení zloděje steaky zdarma

Podle policie se zloděj do restaurace vloupal minulý týden v úterý zhruba o půl druhé ráno a odnesl si hotovost přesahující 25 tisíc dolarů (téměř 560 tisíc korun). Podle manažera restaurace se mu podařilo dostat do jednoho z trezorů.

Pachatele, který se do restaurace dostal pomocí páčidla, při činu zachytila bezpečnostní kamera. O krádeži se však jako první dozvěděl až jeden ze zaměstnanců, který ráno přišel do práce.

Alright Tuck Faithful... We Never Thought We Would Have to Run This Kind of a Promo But Here it Is... Introducing the...

Zveřejnil(a) Tuckaway Tavern & Butchery dne Úterý 9. říjen 2018

Restaurace nyní doufá, že se policii podaří muže vystopovat. Aby do pátrání zapojila i veřejnost, přišla na svém Facebooku se zajímavou nabídkou.

„Nikdy jsme si nemysleli, že někdy spustíme takový druh reklamy, ale tady je. Pokud nám někdo z vás pomůže najít chlápka, který nás vykradl, dáme mu dva tisíce dolarů a steaky zdarma na takovou dobu, jak dlouhý bude jeho trest,“ napsal podnik v příspěvku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků