Hlavní obsah
Surf od Mercedesu? Proč ne... Foto: BBDO Portugal

Surfař rozráží vlny Mercedesem AMG

Že luxusní vozítko Mercedes AMG patří spíše na silnice než na mořskou hladinu? Tak to už právě tak úplně neplatí. Německá automobilka totiž vyrobila pro známého amerického surfaře surf, který toto hrdé označení nese také.

Surf od Mercedesu? Proč ne... Foto: BBDO Portugal
Surfař rozráží vlny Mercedesem AMG

Mercedes AMG byste možná hledali na mnoha místech, ale na několikametrových vlnách určitě ne. Ale ouha.

Mercedes Benz se rozhodl podpořit profesionálního surfaře Garretta McNamaru. Inženýři a designéři ze stuttgartského křídla Mercedesu AMG tak dali dohromady kousek, za který se veterán McNamara nebude muset stydět.

Havajský surfař se může pyšnit netypickým prknem...

Foto: BBDO Portugal

McNamara sídlící aktuálně v Portugalsku už nový kousek vyzkoušel na vlnách v portugalském Nazaré. Tam své nové surfařské prkno, nesoucí název Silver Arrow of the Seas (Stříbrný šíp moří), oficiálně testuje. Netřeba pak asi dodávat, že je surf sportovci vytvořen zcela na míru.

Surfařské prkno, které by se vyjímalo na nejednom luxusním voze

Foto: BBDO Portugal

Tým AMG vybavil surf dálkovým přenosem dat, přičemž vysílač má Garrett umístěný ve svém neoprenu. Právě tento systém by měl dokonale monitorovat jeho výkony, které tak bude moci posléze v počítači vyhodnocovat.

Zdá se, že továrnu AMG opustily celkem čtyři kusy tohoto unikátního surfu. Ke smůle všech ostatních surfařů jsou však zjevně určeny výhradně pro Garretta.

Tápete v mysli, zda jste už o McNamarovi někdy neslyšeli? Ale jistě, slyšeli. Právě on sjel v roce 2011 rekordní vlnu vysokou 28 metrů. A i tehdy brázdil vody u portugalského Nazaré. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků