Hlavní obsah
 

Kavárna nabízí gigantický snídaňový box, nikdo jej ještě nezvládl sníst

Anglická kavárna přišla s produktem, který ocení buď celé rodiny, ti největší jedlíci, anebo ti, kteří měli jednoduše velmi náročnou noc. Snídaně z kavárny Kats Cabin Cafe and Tearoom ve Walsallu je tak velká, že musí být servírována v krabici na pizzu. V ní se ukrývá celkem 4275 kalorií a nepříliš umně schovaných 210 gramů tuku.

 
Kavárna nabízí gigantický snídaňový box, nikdo jej ještě nezvládl sníst

Majitelé kavárny, manželé Mark a Kat Pointonovi, svorně tvrdí, že žádný člověk ještě nedokázal snídani spořádat sám. Charles Wade-Palmer se o to nedávno pokoušel, ale nezvládl nakonec sníst ani polovinu boxu předtím, než z jedlíkovské výzvy vycouval.

„Viděl jsem nějaké fotky na internetu a vypadalo to velké. Ale ani vzdáleně ne tak velké, jak to působilo, když ten box přede mnou otevřeli. Byl jsem udiven z toho, jak všechno chutnalo dobře do chvíle, než jsem byl opravdu přejedený. Neexistoval způsob, jak bych to mohl dojíst - zejména kvůli tomu množství toastů. Ale snažil jsem se,” uvedl Wade-Palmer.

Kdo to zvládne, tak je „zvíře”

„Je to jednoznačně vysněný start do nového dne po náročné noci, ale musíte si to dát s někým. Ještě jsem nikdy neviděl anglickou snídani v takovémto provedení. Člověk, který by něco takového snědl, by musel být úplné zvíře,” dodal s úsměvem.

Snídaňový box obsahuje

6 plátků slaniny
4 volská oka
6 párků
4 kusy jelita
3 plátky osmaženého chleba
4 fritované bramborové placičky
6 plátků velkého toastového chleba
2 nádobky hub
2 nádobky fazolí
2 nádobky rajčat

Za obří snídani přitom zákazníci nezaplatí tolik, kolik by vás možná napadlo. Kalorická bomba vhodná pro rodinu s jedním dítětem vyjde na 15 liber, tedy nějakých 444 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků