Hlavní obsah
Záchod Neorest NX Foto: Toto and the company

Japonci představili záchod budoucnosti

Napadlo vás někdy, jak by mohla vypadat toaleta budoucnosti? Japonská společnost Toto and the company představila záchod, který vás svými funkcemi možná překvapí.

Záchod Neorest NX Foto: Toto and the company
Japonci představili záchod budoucnosti

Japonsko je známé svými futuristickými záchody, které hrají hudbu, nabízí automatické mytí včetně sušení, či oplývají funkcí dálkového ovládání.

V čele inovačních toalet stojí společnost Toto and the company, jež odhalila své nejnovější dílo „Neorest NX“. Jedná se o vlajkovou loď společnosti, od které si Japonci velmi slibují. Kromě toho, že vypadá skvěle, tvar bez okraje také pomáhá šetřit vodu. V kombinaci se speciálním splachováním navíc udržuje záchod perfektně čistý.

Po použití můžete využít vlnové čištění, které jemně dávkuje teplou vodu přes více než 100 trysek. Neorest NX nezanedbá ani sušení, o které se postará teplý osvěžující vzduch. Po odchodu z toalety se záchod elektrolýzou chloridových iontů, které se vyskytují ve vodě, sám vyčistí a vydezinfikuje.

Pokud ani tohle nestačí, snad vás dostane fakt, že se záchod každých osm hodin sám vyčistí pomocí oparu ze sterilní vody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků