Hlavní obsah
 

Clarkson do toho šlape, úvodní scéna jeho nového pořadu bude monumentální

Už dlouho se ví, že Amazon investoval do nového pořadu The Grand Tour moderátora Jeremyho Clarksona částku 160 miliónů liber, tedy 4,8 miliardy korun. Rovnou 2,5 miliónu liber pak tvůrci investovali do úvodní titulkové scény pořadu, která má být opravdu našlapaná.

 
Clarkson do toho šlape, úvodní scéna jeho nového pořadu bude monumentální

Informaci o scéně, která tak vyjde v přepočtu na 75 miliónů korun, přinesl deník The Sun. Natáčelo se v poušti v Kalifornii a kromě trojice Clarkson, Hammond a May v upravených modelech Ford Mustang se ve scéně má objevit dalších 2000 účastníků, šest stíhaček a 150 aut.

Podle listu by se mělo jednat o nejdražší úvodní scénu v historii televize.

Po první krátké ukázce zveřejnil Amazon v pátek plnohodnotný trailer, který nastiňuje, co se bude v první sérii pořadu dít. Populární trio se v ukázce mimo jiné prohání v třech hybridních hyperautech – Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Ještě za působení na BBC se snažili dostat je do přímého srovnání v Top Gearu, podařilo se jim to ale až teď v The Grand Tour.

Putovní pořad

Jinak to vypadá, že všechno zůstává víceméně při starém. Bude se hodně cestovat, kromě luxusních automobilů nebudou podle všeho chybět ani ty obyčejnější a nezapomnělo se ani na ničení a výbuchy. Jen to bude o něco dražší než v Top Gearu.

První díl pořadu bude mít premiéru na videoslužbě Amazon Prime 18. listopadu. Další díly budou následovat každý týden. Celkem se zatím počítá se třemi sériemi po 12 dílech.

The Grand Tour se bude, jak značí její název, vysílat pokaždé odjinud. Jako studio proto slouží velký stan, s nímž bude pořad cestovat po světě. První díl připadl na Los Angeles, druhý na jihoafrický Johannesburg a třetí pak na první britskou zastávku, kterou bude městečko Whitby v hrabství Severní Yorkshire.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků