Hlavní obsah
 

Chiropraktik zbavuje bolesti i zvířata

Možná jste někdy narazili na videa ze zákroku chiropraktika. Pro někoho blažený zvuk uvolněné páteře, pro někoho děsivá podívaná. Vězte, že pomoc chiropraktika však nemusí využít pouze lidé. Je tu totiž zvířecí chiropraktik Joren Whitley.

 
Chiropraktik zbavuje bolesti i zvířata

K třicetiletému Whitleymu z Oklahomy většinou vodí zvířata ustaraní majitelé. A rozhodně se nejedná pouze o psy a kočky. “Měl jsem tady klokany, zebry, tygry nebo třeba medvědy,” vyjmenovává talentovaný chiropraktik, jenž od bolesti pomohl stovkám zvířat.

“Zvířecí páteř není od té lidské zas tak odlišná, jak by se mohlo zdát,” vysvětluje Whitley, jehož pacienty jsou mnohdy zvířata, která přivedou majitelé jako poslední možnost před eutanazií.

“Chci, aby každé zvíře mělo možnost žít plnohodnotným životem bez bolesti a utrpení,” říká chiropraktik. Ve výčtu jeho pacientů nechybí ani zvířata jako lemuři, šimpanzi, ježci nebo hadi.

Jeden sen si přesto Whitley stále nesplnil. “Chtěl bych pracovat se slonem a žirafou,” prozrazuje. Kromě zvířat se věnuje i lidským páteřím, sám sebe však označuje jako zvířecího chiropraktika na téměř plný úvazek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků