Hlavní obsah

Mel Gibson si ve Varech natáčel své fanoušky

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Americký herec Mel Gibson v pátek v noci rozjásal tisíce lidí, kteří neváhali a v noci dorazili na projekci filmu Šíleného Maxe do karlovarského letního kina. A v rámci recese si zřejmě řekl, když vy mě fotíte, tak já vás budu natáčet!

Foto: Milan Malíček, Právo

Dobrý den, tak jsem tady, jako by říkal výraz Gibsonovy tváře.

Článek

Gibson dorazil do kina po jedenácté večerní, jak byl předem pořadateli ohlášen. V tu dobu na něj už čekaly tisíce nadšenců.

Foto: Milan Malíček, Právo

Fotíte si mě? Já vás také, usmíval se v pátek slavný herec na diváka, kteří na něj čekali v letním kině.

Po jeho příchodu na pódium následoval ohlušující jásot a kdo mohl, neváhal, vytáhl z kapsy mobilní telefon a začal si rychle hvězdu fotit. Gibson jako by to předpokládal. Rychle proběhl pódium a ukázalo se, že má v ruce telefon také a - atmosféru si natáčí.

Foto: Milan Malíček, Právo

Slavný herec ukázal v krátkém tričku i tetování na předloktí.

Těch pár minut, co strávil na červeném koberci, se viditelně dobře bavil. A aby mu všichni věřili, že jen nešaškuje, ukázal přítomným, že záznam skutečně natočil.

Foto: Milan Malíček, Právo

Mel Gibson drží v ruce mobil se svým portrétem.

Reklama

Výběr článků

Načítám