Hlavní obsah
Festivalová nástěnka pomáhá i radí. Foto: Rudolf Voleman, Právo

Festivalová nástěnka nabízí naději získat vstupenku na vyprodaná představení

Jednou z mimořádných možností, jak se dostat na filmové představení, které se zdá být beznadějně vyprodané, je festivalová nástěnka. Nachází se na jedné ze stěn ve vestibulu hotelu Thermal a každý den je na ní umístěna řada nabídek vstupenek.

Festivalová nástěnka pomáhá i radí. Foto: Rudolf Voleman, Právo
Festivalová nástěnka nabízí naději získat vstupenku na vyprodaná představení

„Chodím sem každý den, protože se mi už dvakrát podařilo sehnat vstupenky na film, na který jsem chtěla jít, ale vstupenky v kase na něj už nebyly,“ uvedla studentka Jana z Prahy, která je na festivalu již potřetí v řadě.

„Ještě se mi nestalo, že by někdo chtěl za lístky víc peněz, než za kolik se prodávají v pokladnách, a to se mi líbí. Hlavně se tady vstupenky vyměňují,“ ukazovala na inzerát s nabídkou na směnu vstupenek.

„Když člověk nesežene vstupenku, a chce film opravdu vidět a nepomůže ani nástěnka, musí to risknout a jít si sednout dlouho dopředu před kinosál, zda některá sedadla těsně před projekcí nakonec nezůstanou volná. K tomu je třeba ale samozřejmě mít akreditaci,“ dodala Jana.

Nejenom inzeráty na vstupenky jsou ale na festivalové nástěnce umístěny. Díky nástěnce se scházejí party, jak dokládá jeden z inzerátů: „Hledám Kryštofa a jeho partu!!! Sraz po dvanácté na F - baru. Hanka“

Další hledal výhodnou dopravu: „Hledám někoho, kdo jede na koncert Pearl Jam nebo Rolling Stones a má jedno místo v autě. Děkuji“ Další inzeráty upozorňují na možnost ubytování v soukromí. Jiní inzerenti hledají věci, které na festivalu ztratili, jeden z nich kupříkladu takto sháněl svoji ztracenou láhev rumu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků