Hlavní obsah
Jiří Bartoška v titulní roli Zbožňovaného. Foto: Bioscop

Kolečko s Bartoškou dotočili Zbožňovaného

V minulých dnech skončilo natáčení nového filmu scenáristy a režiséra Petra Kolečka Zbožňovaný s Jiřím Bartoškou v titulní roli. Natáčel se pod pracovním názvem Božský děda a je o tom, že tajemství člověka nakonec vždycky dostihnou a ten, kdo žije s nevěrou, musí počítat s následky.

Jiří Bartoška v titulní roli Zbožňovaného. Foto: Bioscop
Kolečko s Bartoškou dotočili Zbožňovaného

Bartoška hraje uznávaného a oblíbeného pediatra v okresní nemocnici, který se těší na zasloužený odpočinek. Ještě víc se však těší jeho rodina, manželka Olga (Zuzana Kronerová), dcera Zuzana (Petra Hřebíčková), jejíž manželství s Karlem (Jiří Langmajer) se nedávno rozpadlo, a vnučka Aneta (Martina Czyzová), jež dědu vždy považovala za velký vzor a píše o něm seminárku do školy.

Jenže Zdeněk už téměř čtyřicet let udržuje milenecký poměr s ortopedkou Danou (Ivana Chýlková), která teď očekává, že na ni bude mít konečně víc času. Na nevěrníka čekají pěkně horké chvilky.

„Mám k tomu příběhu osobní vztah. Je inspirován mou rodinou a to při rozhodování, zda znovu režírovat, hrálo docela zásadní roli,“ řekl Právu při natáčení Kolečko, který se po filmu Přes prsty podruhé pustil do filmové režie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků