Hlavní obsah
Bruce Willis Foto: Profimedia.cz

Dvojka z Pulp Fiction opět na place. Willis a Travolta se střetnou v Paradise City

Na Havaji se začíná točit Paradise City režiséra Chucka Russella. Předem vzbuzuje pozornost i tím, že si v něm půjdou po krku Bruce Willis a John Travolta. Ústřední dvojice, která se společně v jednom filmu téměř neobjevuje.

Bruce Willis Foto: Profimedia.cz
Dvojka z Pulp Fiction opět na place. Willis a Travolta se střetnou v Paradise City

Dnes už není lehké si vybavit, kdy se dvojice Willis–Travolta střetla ve filmu. Stalo se to před 27 lety a tehdy to nedopadlo dobře pro Travoltu neboli Vincenta Vegu. Naopak pro diváky to dopadlo výborně, ten film se totiž jmenoval Pulp Fiction.

Bruce Willis nyní hraje v Paradise City chladnokrevného lovce odměn Ryana Swana, který se prodírá podsvětím, aby se dostal k mocnému mafiánovi (Travolta), jenž zavraždil jeho otce. Travolta tak asi znovu přijde k úhoně. Vedle dvojice akčních veteránů se objeví ještě kráska s pozoruhodným jménem Praya Lundbergová. Je to švédsko-thajská modelka, která hrála v thajských seriálech, u nás zcela neznámých.

John Travolta

Foto: Profimedia.cz

Scénář sepsali Ed John Drake a Corey Large, který se snaží natočit film s touto dvojicí už od roku 2006 a zahraje si v něm i menší roli. Produkoval několik filmů s Willisem. Obrovská akční hvězda osmdesátých a devadesátých let a zbožňovaný policista John McClane ze Smrtonosné pasti se v poslední době překvapivě pouští do projektů, které kritici (a většinou ani fanoušci) nepřijímají dobře. Kritika snímků jako Breach nebo Cosmic Sin byla až děsivá.

Praya Lundbergová

Foto: Profimedia.cz

Bruce Willis si ale možná zlepší reputaci připravovaným filmem s naprosto jasným a výmluvným názvem McClane, který snad ani nemůže neuspět.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků