Hlavní obsah
Seriál Raised by Wolves Foto: HBO

Děti svěřte androidům. Ridley Scott se synem natočil sci-fi sérii

Dnes už legendární producent a režisér Ridley Scott připravil pro HBO sci-fi seriál Raised by Wolves. Spolupracoval i se synem Lukem Scottem.

Seriál Raised by Wolves Foto: HBO
Děti svěřte androidům. Ridley Scott se synem natočil sci-fi sérii

O ději seriálu se toho mnoho neví. Jen to, že na neznámé planetě mají lidské potomky vychovávat androidi a zřejmě tam dojde k nějaké krizi. Premiéra se očekává ještě letos.

Hlavních rolí se ujali Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hnuter), Winta McGrath (Campion), Aasiya Shahová (Holly), Ivy Wongová (Vita) nebo Loulou Taylorová (Cassia).

Ridley Scott

Foto: Profimedia.cz

Ridley Scott se zapsal do dějin hlavně režií prvního Vetřelce a filmů Blade Runner, Gladiátor, Černý jestřáb sestřelen, Americký gangster či Prometheus. Scott chce nadále pokračovat v příbězích ze světa Vetřelce a chystá jakýsi prequel, zatím bez oficiálního názvu. Nadšení z prvního a druhého dílu však dávno vyprchalo a fanoušci už poslední pokračování nepřijímali úplně kladně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků