Hlavní obsah
Max Romeo Foto: Max Romeo

Uprising 2020: Přijede reggae legenda Max Romeo i Roni Size

Uprising, největší reggae akce na území bývalého Československa, se koná v 28. a 29. srpna v Bratislavě. Přijede legendární Max Romeo, jeho dcera Xana Romeo nebo Roni Size a mnoho dalších.

Max Romeo Foto: Max Romeo
Uprising 2020: Přijede reggae legenda Max Romeo i Roni Size

Pořadatelé již teď potvrdili také Mungo's Hi Fi, skotské uskupení se zpěvačkou Marinou P, jamajskou roots reggae zpěvačku Hempress Sativa nebo veterána dnb a jungle scény Roniho Size.

Pětasedmdesátiletý Maxwell Livingston Smith aka Max Romeo je jamajským pamětníkem „zlatých šedesátých“. Starý dredař se proslavil hity jako Chase the Devil, War Inna Babylon, Uptown Babies a Wet Dream. Dnes na koncertech vystupuje s dcerou Xanou.

Jamajčanka Hempress Sativa spojuje roots reggae s moderními trendy a Roni Size už víc než třicet let propaguje styl drum'n'bass.

Festival se koná u jezera Zlaté piesky na kraji Bratislavy. K ubytování slouží dva Uprising kempy se sprchami, toaletami a bezpečnostní službou. Uprising Beach Camp je přímo na pláži jezera a Uprising Side Camp se nachází na trávě v blízkosti festivalového areálu.

Na festival se prodávají limitované edice vstupenek, které je možné zakoupit na webu www.uprising.sk. První levnější sérii je možné kupovat jen do 5. února.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků