Hlavní obsah
Britští Lamb na festivalu. Foto: Martin Hošna

Rock for Churchill bude zase multižánrová mela

Rock for Churchill je festival, který se koná v přírodním areálu Myslivna v severočeském městečku Vroutek. Vítán je každý milovník hudby, jelikož festival není žánrově omezen. Kvůli pandemii koronaviru byl festival přesunut na rok 2021, v púvodním termínu však pořadatelé organizují menší akci v Praze.

Britští Lamb na festivalu. Foto: Martin Hošna
Rock for Churchill bude zase multižánrová mela

V roce 2021 se Rock for Churchill bude konat 27. a 28. srpna. Bude to dvacátý první ročník. V původním termínu 28. a 29. srpna 2020 pořadatelé festivalu uspořádají menší verzi akce, a to v areálu pražské Lucerny. Veškeré informace včetně cen vstupenek najdete na oficiálních stránkách festivalu.

Program s českými hvězdami

V minulých letech na Rock for Churchill vystoupily například skupiny Tata Bojs, Vypsaná fiXa nebo Skyline. Na rok 2020 byli součástí programu například The Monkey Business nebo Sto zvířat. Pořadatelé se budou snažit udržet stejný line up i na rok 2021.

Vstupenky

Základní dvoudenní vstupenka se začala prodávat na 1100 korun. Momentálně jsou dostupné za 1258,- Kč. Vstupenky, které byly zakoupeny na původní termín, budou platné i pro rok 2021.

Lupeny zakoupené pro rok 2020 budou automaticky platit také příští rok.

Doprava díky ukazatelům

Vroutek leží pár kilometrů od silnice E48 na trase Praha - Karlovy Vary. Vlakové spoje ve směru Plzeň-Žatec-Most a ve směru Most-Žatec-Plzeň staví přímo ve městě. Do Vroutku jede i autobus. Od zastávek vás navedou ukazatele nebo se nechte vést dalšími festivalovými nadšenci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků