Hlavní obsah
Festival Beats for Love v Ostravě. Archivní foto. Foto: Beats for Love

Beats for Love láká na to nejlepší z elektronické hudby

Největší elektronický festival ve střední Evropě se v Dolní oblasti Vítkovice koná pravidelně od roku 2013 a těší se stále větší popularitě. V roce 2021 v Ostravě proběhne „zredukovaná” verze festivalu s názvem Beats for Love: 1st Limited Edition.

Festival Beats for Love v Ostravě. Archivní foto. Foto: Beats for Love
Beats for Love láká na to nejlepší z elektronické hudby

Beats for Love byl v posledních letech beznadějně vyprodán, a to i díky popularitě headlinerů, jako byli třeba Robin Schultz, Fatboy Slim nebo Alan Walker.

Zahraniční hvězdy jsou pravidelně doplňovány i známými tuzemskými interprety. V roce 2021 visel nad konáním festivalu kvůli epidemickým opatřením otazník, nakonec se plnohodnotná verze o rok posouvá a nahradí ji akce menšího rozsahu.

Beats for Love: 1st Limited Edition

Náhradní třídenní akce se odehraje v plánovaném termínu 2. až 4. července. Původně měla být rozdělena do dvou samostatných areálů, nakonec ale díky příznivým podmínkám sektory spojují.

Program

V pátek se mezi hlavními hvězdami blýsknou Camo & Krooked a David Penn, na sobotu se chystají Klaudia Gawlas music a Zardonic, v neděli rozhýbe dav např. Fatima Hajji, Jade a MNDSCP.

Více se o akci a vystupujících interpretech dozvíte např. na sociálních sítích.

Vstupenky

Lístky zakoupené na „plnou verzi” festivalu zůstávají v platnosti pro další ročník a na Beats for Love: 1st Limited edition je využít nelze.

Na náhradní verzi Beats for Love jsou vstupenky v prodeji pouze na jednotlivé dny a stojí 517 Kč (pátek), respektive 411 korun (sobota, neděle).

Doprava

Festival je dostupný autem, vlakem i autobusem. Areál dolu Hlubina je pouze pětadvacet minut chůzí z centra Ostravy, blízko tramvajové zastávky Dolní Vítkovice Hlubina. Návštěvníci přijíždějící vlakem na hlavní nádraží mohou využít městské hromadné dopravy.

Festivalové parkoviště má jen omezenou kapacitu, parkovací místo tak musí být zakoupeno v předstihu. V blízkosti festivalu jsou i další parkovací možnosti, zpoplatněné i zdarma.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků