Hlavní obsah
Festival Beats for Love v Ostravě. Archivní foto. Foto: Beats for Love

Beats for Love láká na to nejlepší z elektronické hudby

Největší elektronický festival ve střední Evropě se v dolní oblasti Vítkovic koná pravidelně od roku 2013 a těší se stále větší popularitě. V roce 2021 se v Ostravě znovu představí hudební špička z celého světa.

Festival Beats for Love v Ostravě. Archivní foto. Foto: Beats for Love
Beats for Love láká na to nejlepší z elektronické hudby

Beats for Love byl v posledních letech beznadějně vyprodán, a to i díky popularitě headlinerů, jako byli třeba Robin Schultz, Fatboy Slim nebo Alan Walker.

Zahraniční hvězdy jsou pravidelně doplňovány i známými tuzemskými interprety. Nejinak tomu bude i v roce 2021.

Program

Jeden z největších českých festivalů se znovu rozjede od 1. do 4. července 2021. Organizátorům se podařilo domluvit většinu sestavy, jež měla hrát i na zrušeném festivalu v roce 2020, v Ostravě by se tak mohli představit i slíbení Armin van Buuren nebo Martin Solveig.

Kompletní seznam vystupujících interpretů bude postupně zveřejňován na oficiálním webu B4L.

Vstupenky

Celofestivalová vstupenka na čtyři dny momentálně vyjde na 1677 korun, vstupenky na jednotlivé dny stojí 833 korun. Na stránkách festivalu můžete zakoupit také VIP vstupenky, parkovné nebo stan.

Lístky na zrušenou akci 2020 budou automaticky platit i pro následující rok.

Doprava

Festival je dostupný autem, vlakem i autobusem. Areál dolu Hlubina je pouze pětadvacet minut chůzí z centra Ostravy, blízko tramvajové zastávky Dolní Vítkovice Hlubina. Návštěvníci přijíždějící vlakem na hlavní nádraží mohou využít městské hromadné dopravy.

Festivalové parkoviště má jen omezenou kapacitu, parkovací místo tak musí být zakoupeno v předstihu. V blízkosti festivalu jsou i další parkovací možnosti, zpoplatněné i zdarma.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků