Hlavní obsah
Rapu už nikdo nevěří, proto víc zpívám než rapuju. Foto: Právo

Zpěvák Kid Rock je fascinován Amy Winehousovou

Momentálně velmi úspěšný americký zpěvák Kid Rock přiznal, že je fascinovaný poslední deskou britské naděje Amy Winehouseové nazvanou Back To Black.

Rapu už nikdo nevěří, proto víc zpívám než rapuju. Foto: Právo
Zpěvák Kid Rock je fascinován Amy Winehousovou

Zdůvodnil tím, proč chce na své chystané album nahrát několik písniček, o nichž prohlásil, že jsou přímo ovlivněné osobou kontroverzní zpěvačky. V jednom z aktuálních rozhovorů řekl, že v posledních měsících v podstatě bez přestávky poslouchá pouze Back To Black a současně se zatajeným dechem sleduje boj zpěvačky s médii a s návykovými látkami.

„Díky téhle desce jsem se dostal do starého soulového klimatu. Album je to znamenité a způsobilo, že mé nové písničky a celá další deska jsou a budou ovlivněné produkcí vydavatelství Stax a Motown, která se na soulovou kvalitu soustředila. Chtěl bych tuhle soulovou příchuť desce vtisknout,“ tvrdí Kid Rock. Zpěvák se pak pustil do hodnocení současné hiphopové scény, ke které měl svého času velice blízko.

„Hip-hop se změnil ve špatný pop. Lidé polovině slavných raperů nevěří a nevěří ani tomu, co jim říkají. Žádný z nich není vrah ani gangster, jsou to kecy a póza. Mimo jiné je to důvod, proč víc zpívám než rapuju.“

Dosud poslední deska Kida Rocka, vlastním jménem Roberta Jamese Ritchieho, je loňská Rock And Roll Jesus, která to dotáhla až na nejvyšší příčku americké národní hitparády Billboard.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků