Hlavní obsah
Star Wars: Poslední z Jediů Foto: Falcon

ŽEBŘÍČEK: Star Wars. Na nic jiného se nechodí

Žebříčku návštěvnosti kin zcela dominuje film Star Wars: Poslední z Jediů. Za víkend má 201 tisíc diváků, komerčně by tak mohl být jedním z nejúspěšnějších filmů roku.

Star Wars: Poslední z Jediů Foto: Falcon
ŽEBŘÍČEK: Star Wars. Na nic jiného se nechodí

Star Wars v režii Riana Johnsona pokračují v podobném duchu jako předešlé díly. Rebelové jsou opět téměř zničeni, ale povstanou. Rey (Daisy Ridleyová) se na začátku vydá na opuštěné místo za Skywalkerem (Mark Hamill), aby ho přesvědčila ke zničení nejvyššího záporňáka Snoka. Skywalker ale nejeví žádný zájem.

Kromě toho musí řešit boj s nepřátelskou flotilou a ve 150minutové akční pohádce se vyrojí spousta bizarních tvorů a proběhne řada trikových bitev a šermovaček se světelnými meči.

Mark Hamill

Foto: Lucasfilm

Matky na tahu o Vánocích je americká komedie o třech matkách, které už mají dost uklízení a vaření. O těchto Vánocích se rozhodnou pořádně zapařit, ale jejich plán by mohla překazit nečekaná návštěva jejich vlastních matek.

A nakonec Paddington 2 - rodinná komedie o medvídkovi a lidech kolem něj. Medvěd se šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám své tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
 Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
 Star Wars: Poslední z Jediů
201 859
2.
1.Matky na tahu o Vánocích13 173
3.
2.Paddington 2  11 455
4.
3.Přání k mání
7 901
5.
4.
Vražda v Orient expresu 5 175
6.
 Ferdinand 5 011
7.
7.
7 životů
4 994
8.
9.
Maxinožka3 432
9.
6.Thor: Ragnarok 2 904
10.
11.Příšerákovi2 702
roj: Unie filmových distributorů

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků