Hlavní obsah
Tye Sheridan Foto: Vertical Ent.

ŽEBŘÍČEK: Ready Player One před Králíčkem Petrem

Americký film Ready Player One s podtitulem Hra začíná byl o víkendu nejnavštěvovanější v našich kinech. Nepříliš daleko za ním hopkal animovaný Králíček Petr.

Tye Sheridan Foto: Vertical Ent.
ŽEBŘÍČEK: Ready Player One před Králíčkem Petrem

Veleještěry, King Kongy a roboty smotal dohromady americký akční počin Ready Player One s prostoduchou zápletkou. Co filmu schází na originalitě, to dohání triky a efekty. Téměř celý se odehrává ve virtuální realitě Oasis, kde bojuje chudý a odstrkovaný sirotek se zlou korporací.

Králíček Petr je název animované rodinné komedie. Králík si žil bezstarostně spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní – a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium.

Foto: Cinemart

Třetí místo patří vcelku dobře hodnocené české tragikomedii Tátova volha. Matka a dcera v ní hledají tajemství zesnulého otce. Už jen sestava dobrých herců zřejmě nalákala dost diváků - mezi nimi Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Bolek Polívka, Emília Vášáryová, Vilma Cibulková, Eva Holubová, Jana Plodková, Martin Myšička a Hana Maciuchová.

 
Pozice
 Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
 Ready Player One: Hra začíná 
68 478
2.
2.Králíček Petr48 151
3.
3.Tátova volha  22 310
4.
1.Pacific Rim: Povstání 
18 992
5.
-
Sherlock Koumes11 356
6.
5.Rudá volavka7 977
7.
4.  Tomb Raider 7 389
8.
7.Planeta Česko
6 851
9.
-
Vezmeš si mě, kámo? 6 460
10.
6.Black Panther4 577
Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků