Hlavní obsah
Film Spider-Man: Homecoming byl sesazen. Foto: Falcon

ŽEBŘÍČEK: Padouch porazil Spider-Mana i opice

Americký animovaný film Já, padouch 3 vede žebříček návštěvnosti českých kin. Stačilo mu 53 315 diváků za víkend.

Film Spider-Man: Homecoming byl sesazen. Foto: Falcon
ŽEBŘÍČEK: Padouch porazil Spider-Mana i opice

Animovaný Padouch Gru má spoustu problémů. Nechal utéct nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné.

Druhé je další pokračování Spider-Mana s podtitulem Homecoming. Peter se v tomto díle víc sblížil s identitou pavoučího superhrdiny. Nadšený ze svých zážitků s Avengers se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit k běžnému životu, což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem víc.

Třetí místo patří akční sci-fi Válka o planetu opic. Začíná dva roky po událostech předchozího snímku Úsvit planety opic. Z inteligentního šimpanze Caesara (Andy Serkis) se stal vůdce rozrůstajícího se společenství opic a je mu vnucena nová role válečného generála. Situace opičího klanu vedeného Caesarem je katastrofální. Jejich skupina ustoupila do lesů, kde se často utkávají v bitvách s lidskou armádou, vedenou nelítostným plukovníkem McCulloughem (Woody Harrelson).


Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.2.
Já, padouch 3
53 315
2.
1.Spider-Man: Homecoming31 168
3.
-
Válka o planetu opic
27 816
4.
3.Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 9 910
5.5. Auta 3 8 929
6.-
Milovník po přechodu7 140
7.-Pěkně blbě  6 943
8.20.Oklamaný
5 592
9.4.Transformers: Poslední rytíř5 521
10.
7.Pobřežní hlídka
2 429
 Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků