Hlavní obsah
Tučňáci z Madagaskaru Foto: 20th Century Fox

ŽEBŘÍČEK: Kina obsadili animovaní tučňáci

Americký animák Tučňáci z Madagaskaru nalákal poslední víkend v Česku 61 804 diváků, a zaujal tak první pozici v žebříčku návštěvnosti.

Tučňáci z Madagaskaru Foto: 20th Century Fox
ŽEBŘÍČEK: Kina obsadili animovaní tučňáci

Americká rodinná animovaná komedie Tučňáci z Madagaskaru režisérské dvojice Eric Darnell - Simon J. Smith vypráví o čtyřech veselých ptáčcích, kteří jsou ve skutečnosti tajnými agenty. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela a Vojín podceňovaný nejmladší člen party.

Jennifer Lawrencová z Hunger Games

Foto: HCE

Hrdinka Hunger Games Katniss Everdeenová prožívá nejtěžší období svého života. Ačkoli z Her čtvrtstoletí jakžtakž vyvázla se zdravou kůží a máma se sestrou jsou v bezpečí, její starosti ještě neskončily. Capitol srovnal se zemí Dvanáctý obvod, zahynuly tisíce lidí, a Katniss pronásleduje pocit viny. Navíc Peeta Mellark, její partner z Her, zůstal v rukou nepřátel. Na čelo odboje se postavil Třináctý obvod, i když donedávna se o jeho existenci téměř nic nevědělo. Válka přináší oběti na obou stranách, rozdíly mezi dobrem a zlem se stále více stírají.

Třetí je americký sci-fi snímek Christophera Nolana Interstellar. V něm je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.

vnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.4.Tučnáci z Madagaskaru
61 804
2.
1.
Hunger Games: Síla vzdoru 1
25 269
3.
2.
Interstellar  15 073
4.
3.
Pohádkář
8 141
5.
5. Železná srdce 
7 575
6.-
Šéfové na zabití 2
5 073 
7.-
Ouija
4937
8.37.Sex v Paříži   3 236
9.10.Zmizelá 
2 350
10.
7.Co jsme komu udělali?    2 226

Může se Vám hodit na službě Firmy.cz:

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků