Hlavní obsah
Wanastowi Vjecy Foto: Archiv kapely

Wanastowi Vjecy začnou turné Letíme na Wenuši 2012 v Plzni

Skupina Wanastowi Vjecy se připravuje na turné Letíme na Wenuši 2012. Chtějí koncertovat v Ostravě, Praze, Zlíně, Karlových Varech, Brně, Olomouci a dalších městech. První koncert odehrají v Plzni 3. dubna, poslední pak v Praze 10. května.

Wanastowi Vjecy Foto: Archiv kapely
Wanastowi Vjecy začnou turné Letíme na Wenuši 2012 v Plzni

Turné slibuje výjimečnou audiovizuální podívanou, doplněnou nekompromisním zvukem, skvělým světelným parkem a pyrotechnikou. Fanoušci se mohou těšit na hity jako Sbírka zvadlejch růží, Lži, sex & prachy, Andělé, Tak mi to teda nandey a podobně. Navíc zahrají nové pecky z posledního alba Letíme na Wenuši.

Kapela nepodcenila přípravy, poveze si s sebou čtyři třináctimetrové návěsy a počet obslužného personálu se vyšplhal na 25 osob. Jedním ze stěžejních prvků turné by měly být videoprojekce, které se pečlivě připravují už od konce minulého roku. Každý song má svou originální audiovizuální podobu. Kapela pravidelně zkouší, aby turné bylo perfektní a dostatečně sebejisté.

Vystupují jako čtyřčlenná kapela

Vstupenky mají jednotnou cenu 350 Kč. Nerozlišuje se místo na stání a sezení, platí pravidlo: kdo dřív přijde, sedí, kdo dřív přijde, stojí (má-li o to zájem) třeba až těsně u pódia. Vstupenky se dají zakoupit v síti TicketPortal a v obvyklých předprodejích.

Wanastowi Vjecy – Letíme na Wenuši 2012

 

03. 4. Plzeň

06. 4. České Budějovice

10. 4. Ústí nad Labem

12. 4. Karlovy Vary

14. 4. Hradec Králové

19. 4. Brno

21. 4. Olomouc

24. 4. Zlín

28. 4. Ostrava

10. 5. Praha

Skupina Wanastowi Vjecy vystupuje jako čtyřčlenná kapela, už se nejedná o „studiový“ projekt dvou členů. Na podzim roku 2010 opustil kapelu zakládající člen P. B. CH. a vrátily se dvě postavy z pro WV asi nejlepšího období počátku 90. let, Štěpán Smetáček a Radek Havlíček, kteří doplnili Roberta Kodyma a Tomáše Varteckého.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků