Hlavní obsah
Lisa Marie Presleyová se svými dětmi Riley a Benjaminem. Foto: Nikki Boertman, Reuters

Vnuk Elvise Presleyho se postřelil a zemřel

Vnuk Elvise Presleyho Benjamin Keough podlehl střelnému zranění, které si sám způsobil, uvedl bulvární list The Daily Mail. Jeho tělo bylo nalezeno úřady v jeho domě v Calabasas v Kalifornii. Podle serveru TMZ šlo o sebevraždu.

Lisa Marie Presleyová se svými dětmi Riley a Benjaminem. Foto: Nikki Boertman, Reuters
Vnuk Elvise Presleyho se postřelil a zemřel

Policie přijela do jeho domu v neděli ráno, když přijala volání na tísňovou linku kolem 6:30. „Po příjezdu našli oběť, která měla střelnou ránu v horní polovině těla. Oběť byla prohlášena za mrtvou na místě nálezu,“ uvedla zástupkyně šerifa Juanita Navarro-Suarezová.

Před domem Benjamina Keougha byl vidět v neděli ráno policista a parkovala tam vozidla policie a koronera. Není jasné, zda v domě byl i někdo další z rodiny.

Matka se zhroutila

Benjamina měla Presleyho dcera Lisa Marie Presleyová s hudebníkem Dannym Keoughem, s nímž má ještě dceru, herečku Riley. Matka se zhroutila.

„Je úplně zlomená, zdrcená žalem, ale snaží se být silná, kvůli svým jedenáctiletým dvojčatům a své dceři Riley,“ řekl matčin manažer Roger Widynowski. Lisa Marie Presleyová také zpívá a o synovi napsala píseň Storm and Grace. „Chlapce zbožňovala, byla to láska jejího života,“ dodal Widynowski.

Lisa Marie opakovaně mluvila o tom, že se Benjamin Elvisovi podobá: „Ben vypadá tak moc jako Elvis. Všichni si ho chtějí vyfotit, je to až neuvěřitelné. Když se na něj někdy podívám, jsem tím až ohromená.“

Neúspěšné pokusy o kariéru

Benjamin Keough se sám pokoušel o hudební kariéru, ale bez většího úspěchu.

Podle zdroje bulváru The Sun ale pozůstalí nebyli až tak překvapeni: „Je to šokující zpráva, ale není to zas tak velké překvapení vzhledem k tomu, s čím se potýkal.“ Zdroj nicméně neupřesnil, jaké problémy Keough měl.

Loni Lisa Marie přiznala, že bojuje se závislostí na syntetických opioidech a dalších lécích proti bolesti. Uvedla, jak snadno se tato závislost vytváří. Brát je začala po narození dvojčat v roce 2008.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků