Hlavní obsah

Vlasta Horváth přichází s další písní pro zesnulého bratra

Po písni Stále nevěřím, kterou věnoval svému zesnulému bratrovi Martinovi, přichází nyní zpěvák Vlasta Horváth s další novou skladbou. Jmenuje se Běž dál ke svým snům a už název prozrazuje její poselství. Horváth k ní představil také videoklip.

Vlasta Horváth přichází s další písní pro zesnulého bratra

Už před časem zpěvák zmiňoval, že zbrusu nové album by chtěl věnovat bratrovi celé. Jeho vydání je naplánováno na březen příštího roku. I když má zpěvák za sebou velmi těžké období, jeho nový singl působí velmi pozitivně a energicky.

„Možná to bude znít divně, ale paradoxně cítím, že právě tvořím své nejlepší písně. Díky ohlasu, který zaznamenala má píseň Stále nevěřím, jsem zjistil, kolik lidí prožívá podobný příběh jako já. Spousta z nich se v té písni našla a mně v tu chvíli došlo, že musím na této vlně pokračovat. Svým novým singlem bych chtěl všem dodat energii a sílu překonat nejtěžší životní etapy,“ sdělil Horváth.

Režisérem a kameramanem videoklipu je David Sklenář.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků