Hlavní obsah
 

V hlavní roli v klipu kapely Polemic září herec Marko Igonda

Bratislavská ska kapela Polemic přináší nový singl Dokonalý zločin. Natočila k němu také videoklip, v detektivním příběhu hraje hlavní roli Marko Igonda, herec, který aktuálně září ve slovenském thrilleru Sviňa. V komparzu klipu zahráli všichni členové kapely.

 
V hlavní roli v klipu kapely Polemic září herec Marko Igonda

Skladba Dokonalý zločin je o okouzlení muže ženou, která se v jeho životě objeví zničehonic, udělá rozruch, ukradne mu srdce a beze stopy zmizí. „Je to příběh, který ze svého života poznají asi všichni kluci i muži. Zápletka, jakou by napsala Agata Christie,“ říká s úsměvem autor textu Peter „Petko“ Opet.

Hlavní roli v klipu ztvárnil oblíbený slovenský herec Marko Igonda. „Vždy rád podpořím slovenské kapely a slovenskou hudbu. Je to pro mě čest, že jsem mohl účinkovat na naší scéně i v tomhle žánru,“ vysvětluje.

Femme fatale si po jeho boku zahrála slovenská divadelní, filmová a televizní herečka Marta Maťová, kterou mohou fanoušci znát z filmů Amnestie nebo Šťastný nový rok.

Režie videoklipu se ujal Martin Gonda, jehož krátkometrážní film Pura Vida byl minulý rok uveden na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Natáčení probíhalo netradičně, jednotlivé menší role ztvárnili samotní členové kapely.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků