Hlavní obsah

TV tipy a chyby: Harry Potter, Disturbia, Kill Bill 2

O víkendu si před obrazovkou můžete užít příjemné mrazení s thrillerem Disturbia nebo barvitá dobrodružství s Harry Potterem. Pokud máte náladu na něco bláznivě akčního, je tu Kill Bill 2.

TV tipy a chyby: Harry Potter, Disturbia, Kill Bill 2

 

Disturbia

Snímek Disturbia z roku 2007 měl relativně dobré recenze. I když se podle mnohých jedná o nestydatou hitchcockovskou vykrádačku, je zkrátka dobře natočený a napínavý. Mladý miláček Hollywoodu Shia LaBeouf si zahrál studenta Kala Brechta, který za napadení učitele dostal tříměsíční domácí vězení. Z nudy začal pozorovat sousedy. Zaujala ho samozřejmě hlavně atraktivní blondýnka Ashley, ale pak si všimnul souseda, kterého začal považovat za sériového vraha. Je to jen paranoia, nebo je na stopě zločinu?

Nova So 22:15

Harry Potter a Kámen mudrců

Ve filmu režiséra Chrise Columbuse z roku 2001 malý Harry Potter (Daniel Radcliffe) teprve nastupuje do prvního ročníku kouzelnické školy a čeká ho dobrodružství, které si nedokázal ani představit.

Když se blíží Harryho jedenácté narozeniny, zjistí ke svému překvapení, že dokáže mluvit s hadem. A potom se v den narozenin objeví na prahu čaroděj Hagrid a doručí chlapci dort a dopis. Harry se dozví, že jeho rodiče byli čarodějové a nezahynuli při obyčejné autonehodě, ale v boji se zlým čarodějem Voldemortem...

Nova Pá 20.00

Kill Bill 2

V pátek v pozdních hodinách nás čeká druhý díl tarantinovského Kill Billa s Umou Thurmanovou v hlavní roli. Pěkně ostrá nevěsta se dále mstí za dávný masakr. Dvě položky na svém seznamu smrti už zlikvidovala a zbývá poslední oběť...

Nova Pá 23.10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků