Hlavní obsah

Tonya z Monkey Business zazpívá s orchestrem jazz i rock

Ve čtvrtek se ve velkém sále Městské knihovny v Praze chystá výjimečný koncert, na němž bude americká zpěvačka Tonya Graves vystupovat nikoliv jako členka kapely Monkey Business, ale jako sólo zpěvačka s programem složeným z jazzových a rockových standardů.

Tonya z Monkey Business zazpívá s orchestrem jazz i rock

"Svůj um a šarm předvede publiku za doprovodu originálního jazzrockového bigbandu Štěpána Smetáčka The New Orchestra of Dreams. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na známé i dosud neoposlouchané skladby z dílny nejrůznějších jazzových či rockových velikánů, stejně jako na nové kompozice Štěpána Smetáčka," sdělila Lucie Čunderlíková ze SMART Communication.

Tonya Graves přijela před patnácti lety do Prahy na dovolenou a místo toho se stala trvalou součástí naší hudební scény. Zpívala blues s Lubošem Andrštem a Tonny Blues Bandem, od roku 2000 je pak zpěvačkou nejslavnějších českých funkerů Monkey Business.

Pouští se do mnoha žánrů, od jazzu přes pop až po rock a se svými skupinami získala několik cen Akademie populární hudby Anděl.

Zkušený Štěpán Smetáček hrál na bicí s kapelami Řetěz, Arakain, Wanastovi vjecy,  Druhá tráva či Die El. Eleffant!?, hostoval v Lucii a spolupracoval i s Lenkou Dusilovou. V současnosti vede vlastní jazzrockový "skorobigband".

Předprodej vstupenek v síti Ticketpro a v pokladně Městské knihovny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků