Hlavní obsah
Koncert kapely Offspring Foto: Petr Horník, Právo

The Offspring zahrají v Praze hlavně hity

Skladby z nejúspěšnějších desek budou dominovat repertoáru pražského koncertu The Offspring, který se uskuteční ve středu 23. srpna. Na dosavadních koncertech převažovaly písně z desek Smash, Americana a Conspiracy of One.

Koncert kapely Offspring Foto: Petr Horník, Právo
The Offspring zahrají v Praze hlavně hity

Na vystoupeních na evropském turné, které začalo 15. července, hráli Offspring většinou 19 písní. Nikdy nevynechali písně z nejúspěšnější desky Americana Staring at the Sun, Why Don´t You Get A Job, Pretty Fly, The Kids Aren´t Alright a Americana.

Pravověrné punkery může potěšit, že se skupina často vracela k průlomové desce Smash, kterou vydala ještě u nezávislé firmy. Vždy z ní zahrála Come Out And Play, Bad Habit a obvykle i Genocide. Často také zazněly písně Wan´t You Bad a Original Prakster z alba Conspiracy of One.

Obvykle zahrála i dvě písně z desky Splinter z roku 2003 - Head Aroudn You a Hit That.

Na dvou třetinách koncertů také Offspring hráli coververzi skladby Seven Nation Army z repertoáru americké kapely White Stripes.

Kromě The Offspring vystoupí v Malé sportovní hale ještě dánsko-švédská kapela New Drive a britští The Bottom Line.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků