Hlavní obsah
Z filmu The Florida Project. Foto: Aerofilms

The Florida Project bude v únoru v kinech

Film The Florida Project, který od uvedení v Cannes milují diváci i kritici (magazín The Rolling Stone napsal, že jde o „jeden z nejupřímnějších filmů o dětství všech dob“), se prostřednictvím KVIFF Distribution chystá 22. února 2018 na plátna českých kin.

Z filmu The Florida Project. Foto: Aerofilms
The Florida Project bude v únoru v kinech

Zve do horkého floridského léta, kde nedaleko Disneylandu stojí řada pestrobarevných motelů. V jednom z nich, borůvkově fialovém motelu Kouzelný zámek, bydlí okouzlující šestiletá Moonee a její kamarádi. Radost z léta, svobody, potulování a neodolatelných kopečků zmrzliny nemá nudný a složitý svět dospělých šanci ohrozit.

Co na tom, že její dvaadvacetiletá máma každý týden divoce shání peníze na činži a dráždí tím starostlivého správce Bobbyho. Je na čase seznámit se s novou sousedkou a naplánovat pár dalších lumpáren.

Willem Dafoe, který se zde představuje v netypicky srdečné a dobrácké roli Bobbyho, svým výkonem zjevně míří na Oscary, což podporuje i jeho čerstvá nominace na Zlaté glóby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků