Hlavní obsah
Film Terminátor: Genisys nepříjemně překvapil nízkou kvalitou. Foto: Cinemart

Těším se na dalšího Terminátora, vzkazuje Schwarzenegger

„Těším se na natáčení dalšího Terminátora, rozhodně,” uvedl podle serveru Slashfilm v australské televizi Arnold Schwarzenegger. Vyvolalo to spoustu komentářů vzhledem k tomu, jak dopadl Terminátor 5.

Film Terminátor: Genisys nepříjemně překvapil nízkou kvalitou. Foto: Cinemart
Těším se na dalšího Terminátora, vzkazuje Schwarzenegger

Pátý díl Terminátora byl propadák, překvapivě špatný a zbytečný film s nesmyslným zmateným scénářem. Fanoušci odcházeli v rozpacích, kritici film doslova rozcupovali. I komerčně šla legenda jednoznačně dolů.

Terminator: Genisys měl odstartovat celou sérii pokračování, ale pár týdnů po premiéře už se psalo spíše o tom, jestli tu trapnost neukončit, dokud to nebude ještě horší. Nové vyjádření server považuje za signál, že se natáčení „šestky” přece jen chystá.

Schwarzenegger však neuvedl žádné detaily, takže celý projekt není jistý. Snad se o dalším díle uvažuje, ale rozhodnutí ještě nepadlo.

Původně studio Paramount tvrdilo, že Terminátora 6 uvidíme v roce 2017 a Terminátora 7 v roce 2018. Pak oznámení stáhlo a zavládlo „ticho po pěšině”. Producenti se zjevně bojí o peníze. Jde o dost nákladné filmy, které musí mít obrovský úspěch, aby něco vydělaly. Zatímco filmy Terminátor 1 a 2 se staly nadčasovou klasikou, další díly postupně snižovaly kvalitu až po pátý, který sci-fi legendu vysloveně poškodil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků