Hlavní obsah

Teorie velkého třesku je definitivně minulostí. Poslední scéna dotočena

Poslední scénu poslední řady kultovního seriálu Teorie velkého třesku dotočili ve studiu 25 v Burbanku, kde vznikaly i filmy Casablanca nebo Bonnie & Clyde a Blade Runner. Herci se pak definitivně rozešli domů - o 12 let starší a o desítky milionů dolarů bohatší.

Teorie velkého třesku je definitivně minulostí. Poslední scéna dotočena

Hvězdy seriálu už asi těžko překonají popularitu, jakou zažily v posledních dvanácti letech, ostatně nikdo z nich už nikdy pracovat nemusí. S honoráři kolem milionu dolarů za jednu epizodu si mohou dělat, co chtějí.

Herečka Kaley Cuocová

Foto: Profimedia.cz

Závěr natáčení se neobešel bez emocí. Jeden z hlavních tvůrců, Chuck Lorre, si odklapnul poslední scénu a měl prý při tom ”vlhké oči”. Představitel Leonarda Johnny Galecki dojatě poděkoval publiku ve studiu, které se obléklo do tematických triček. „Pro nás všechny je to splněný sen,“ poznamenal o seriálu.

Kaley Cuocová (Penny) neudržela slzy a prohlásila, že tým „big bangu“ byl pro ni spíš jako rodina. „Teorie velkého třesku bude v našich srdcích žít navždy,“ dodala pateticky.

Celá slavná sestava. Zleva: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuocová, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialiková a Melissa Rauchová.

Foto: Profimedia.cz

Poté si Cuocová, Johnny Galecki, Jim Parsons, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialiková a Melissa Rauchová otiskli své ruce do betonu před slavným hollywoodským Chinese Theatre, a definitivně tak potvrdili svůj hvězdný status. Někteří fanoušci sice seriál na sociálních sítích opláčou, ale faktem je, že Teorie velkého třesku se už dávno vyčerpala. Ze začátku fungovala parta vysokoškoláků, kteří neuměli navazovat vztahy, dokonale. Sheldon všechny šťavnatě urážel, byl více sociopatický a Penny zase více prostoduchá. Později postava Sheldona „vyměkla“, což humoru škodilo.

Nadále bude pokračovat seriál Mladý Sheldon, zachycující dětství geniálního vědce Sheldona Coopera v Texasu, to už ale není „big bang“.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků