Hlavní obsah
Sarkozy s manželkou Carlou Bruniovou Foto: Benoit Tessier, Reuters

Pierre Sarkozy, nejstarší syn francouzského prezidenta, nahrál spolu s hudebníkem Doc Gyneco nové rapové album. Deska s titulem Peace Maker má vyjít v listopadu, napsal deník Le Parisien.

Sarkozy s manželkou Carlou Bruniovou Foto: Benoit Tessier, Reuters
Syn prezidenta Sarkozyho rapuje

"Bezvadně jsme spolupracovali, skvěle se vyzná ve funku a v soulu," pochvaloval si Doc Gyneco třiadvacetiletého prezidentova syna. Pierre Sarkozy již předtím působil jako rapový producent pod uměleckým jménem Mosely. Doc Gyneco podpořil Nicolase Sarkozyho v prezidentské kampani, což mu vyneslo nepřízeň četných levicově orientovaných fanoušků rapu.

Pierrův mladší bratr Jean, jemuž je dvaadvacet let, se rozhodl jít ve šlépějích svého otce a rozhodl se pro politickou kariéru, do níž se pustil na pařížském předměstí Neuilly. Sarkozyho nejmladší syn, jedenáctiletý Louis, žije u matky Cécilie a jejího muže Richarda Attiase v Dubaji, kde navštěvuje francouzskou školu.

Sarkozyho bývalá manželka Cécilia nedávno založila nadaci na podporu práv žen ve světě. Sarkozyho nová manželka Carla Bruni vydala už několik hudebních alb.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků