Hlavní obsah

Stallone oživí boxerskou legendu Rockyho

Americký herec Sylvester Stallone oživí svou zřejmě nejslavnější filmovou postavu, boxera Rockyho Balbou. Podle filmového deníku Daily Variety natočí již šesté pokračování příběhů o filadelfském boxerovi, na němž se budou podílet studia Columbia, Revolution Studios a MGM.

Stallone oživí boxerskou legendu Rockyho

V novém pokračování bude Rocky majitelem restaurace a vdovec, který se rozhodne čelit samotě návratem do ringu. Stallone bude film, k němuž píše scénář, také sám režírovat.

Budeme se snažit vrátit k náladě prvních dvou pokračování Rockyho, řekl o projektu, který se připravoval přes čtyři roky. Devětapadesátiletý Stallone napsal všechny předcházející filmy o Rockym a režíroval druhý, třetí a čtvrtý. Dosavadních pět dílů utržilo jen v USA 495 miliónů dolarů.

Kromě Rockyho planuje i Ramba

Natáčet se bude začátkem příštího roku ve Filadelfii a Las Vegas. Rockyho soupeře bude možná hrát bývalý šampión těžké váhy Roy Jones.

Podle Daily Variety se Stallone chystá příští rok vrátit také k postavě vietnamského veterána Ramba a natočit již čtvrtý film jeho dobrodružství.

Anketa
Šli byste se podívat na šesté pokračování Rockyho?
Ano.
81.9 %
Ne.
18.1 %
Celkem hlasovalo 288 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků