Hlavní obsah
 

Stallone jako Rocky naposledy. Nebo možná také ne

Akční postavy z osmdesátých let se stejně jako rockové hvězdy neustále a rády vracejí k minulosti, aby se fanouškům připomněly. Dvaasedmdesátiletý Sylvester Stallone se tak znovu ukáže jako Rocky Balboa ve filmu Creed 2.

 
Stallone jako Rocky naposledy. Nebo možná také ne

Adonis Creed, kterého trénuje Rocky Balboa, se stal v prvním dílu šampionem v polotěžké váze.

„Dokázal tak, že má po svém otci nejen talent, ale i srdce pravého bojovníka. Nyní je vyzván na zápas velmi nebezpečným boxerem, kterým není nikdo jiný než Viktor Drago. Pokud Adonis tento zápas prohraje, přijde o všechno. Poselství zní ale jasně – nezáleží na tom, jak daleko v životě dojdeš, tvoje minulost a rodina bude vždy s tebou,“ tvrdí tvůrci.

Sylvester Stallone a Michael B. Jordan

Foto: Forum Film

Film Creed 2

Foto: Forum Film

Film, který vstoupí do kin 22. listopadu 2018, vznikal pod taktovkou Stevena Capla jr. a scénář napsal sám Stallone na motivy příběhu o Rockym. Film také spoluprodukoval.

Ve štábu se mimo jiných objevil kameraman Kramer Morgenthau (Thor: Temný svět), architekt Franco Carbone (The Expendables), speciální poradce pro box Robert Sale nebo koordinátor speciálních efektů Patrick White. Natáčení probíhalo především ve Filadelfii v Pensylvánii a kvůli několika scénám se štáb přesouval do Nového Mexika.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků