Hlavní obsah

Skupina Leon v novém singlu odkazuje na emoční Pantomimu

Zlínská kapela Leon vydává svůj další singl. Písnička se jmenuje Pantomima a doprovází ji videoklip. Autorem hudby je zpěvák a kytarista Marek Švanda, za textem stojí Petr Tureček. Na Novinkách.cz má klip premiéru.

Skupina Leon v novém singlu odkazuje na emoční Pantomimu

„Text jsem psal pro svou partnerku v nějaké své emoci, kdy jsem si uvědomil ráno, po výměně názorů, že i když můžu mít na některé věci jiný názor než ona, mám ji stejně rád a každý z nás má právo na své emoce, pohled na svět a situace. Každý z nás denně hraje svou pantomimu,“ popisuje Tureček.

Tančící dvojice v klipu kapely Leon.

Foto: archiv kapely

„Videoklip vznikal v Uherském Hradišti v nově zrekonstruovaných prostorách, které jsou v krásném retro stylu. Ve videoklipu je stěžejní dvojice tančící výrazový tanec. Skrz něj vyjadřují různé polohy života,“ popisuje vznik videoklipu zpěvák Marek Švanda.

V létě skupinu Leon čekají koncerty po celé republice a bude pracovat na dalším singlu. Singl Pantomima, podobně jako ty předchozí, produkoval Martin Migaš z kapely Peha.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků