Hlavní obsah
Milan Lasica a Gabriela Wilhelmová ve filmu Vážení přátelé, ano. Foto: archiv autora

Šárka Vaňková v sobotu na Nově

Šárka Vaňková je hlavní protagonistou sobotní show na Nově nazvané prostě Šárka! Je jí ušita na tělo, finalistka soutěže SuperStar si v ní nechává radit od zkušenějších kolegů, co má mladá zpěvačka všechno dělat, aby uspěla.

Milan Lasica a Gabriela Wilhelmová ve filmu Vážení přátelé, ano. Foto: archiv autora
Šárka Vaňková v sobotu na Nově

Rady jí poskytnou nejen zkušenější kolegové Karel Gott a Helena Vondráčková, ale také skladatel Jaroslav Uhlíř a Lou Fanánek Hagen , který není jen zpěvákem Třech sester, ale také úspěšným textařem. Na scéně se objeví i Petr Novotný, který ji bude stejně jako imitátor Petr Jablonský vysvětlovat a ukazovat, jak bavit lidi. Právní poradnu poskytne písničkář Ivo Jahelka. Chybět nebude ani Stanislav Dolinek, s nímž se potkala v soutěži Česko hledá SuperStar, kde skončila druhá.

Šárka ovšem celý večer nevymyslela. "Autory scénáře k pořadu jsou Petr Novotný, Radan Dolejš a Ivan Kotmel. Samozřejmě byl s Šárkou text scénáře konzultován tak, aby se jí dobře říkal. Co se týká hostů, tak ti byli s Šárkou Vaňkovou také konzultováni," uvedla pro Novinky mluvčí Novy Veronika Šmítková.

Současně prozradila, že nejde o pravidelný pořad: "Jedná se o show, která v tuto chvíli nemá pokračování. Bude-li však u diváků pořad úspěšný, může TV Nova přemýšlet o jeho dalším pokračování." 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků