Hlavní obsah

Rybičky 48 si v klipu k písni Na první dojem připomínají skvělý rok

Kutnohorská rocková skupina Rybičky 48 přichází hned zkraje roku s klipovou novinkou Na první dojem. Videoklip zachycuje atmosféru minulé koncertní sezony, kterou kapela absolvovala pod názvem Best (Fuck) Off Tour 2018. Turné bylo vyprodané, pražská Lucerna dokonce už půl roku dopředu.

Rybičky 48 si v klipu k písni Na první dojem připomínají skvělý rok

Zlatým hřebem se však stala po střechu zaplněná brněnská Hala Vodova, která byla zatím největším samostatným koncertem skupiny. Nadšení a energie pěti tisíc fanoušků i kapely samotné je zachyceno a sestřiháno v novinkovém live klipu Na první dojem.

Zpěvák a baskytarista Kuba Ryba říká: „Máme nový klip, který můžete brát jako náš novoroční projev. Klip byl natočen na vyprodaných koncertech v Paláci Lucerna v Praze a v Hale Vodova v Brně. Tím pádem se v roli herců objevuje pár tisíc vás, fanoušků. My vám chceme poděkovat, protože vy nejste komparz, ale naše hlavní hvězdy a bez vás by nemělo nic z toho, co děláme, smysl.“

Kapela brzy vyjede na Pořád nás to baví Tour, které odstartuje 8. února v Písku.

Pořád nás to baví Tour 2019

 8. 2. Písek
 9. 2. České Budějovice
15. 2. Bratislava
16. 2. Svitavy
22. 2. Sušice
23. 2. Hořovice
 1. 3. Zlín
 2. 3. Frýdek – Místek
 8. 3. Zábřeh na Moravě
 9. 3. Pelhřimov
15. 3. Kolín

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků