Hlavní obsah
Původní Rudá Sonja z roku 1985 Foto: Dino De Laurentiis Productions

Rudá Sonja má utrum. Měl ji točit režisér Bohemian Rhapsody obviněný ze znásilnění

Film Rudá Sonja už se nepřipravuje. Firma Millennium Films projekt strčila do šuplíku kvůli aférám režiséra Bryana Singera, který natočil mimo jiné film o skupině Queen.

Původní Rudá Sonja z roku 1985 Foto: Dino De Laurentiis Productions
Rudá Sonja má utrum. Měl ji točit režisér Bohemian Rhapsody obviněný ze znásilnění

Singer nebyl oficiálně vyhozen z místa režiséra, ale projekt už není v plánech americké společnosti, nebude ho tedy ani nabízet na evropském filmovém trhu v Berlíně.

Rudá Sonja měla navázat na známé stejnojmenné béčko z osmdesátých let, kde hrál mladý Arnold Schwarzenegger. Film se měl točit už letos v Bulharsku a měl rozpočet sedmdesát až osmdesát milionů dolarů.

Bryan Singer

Foto: Profimedia.cz

Bryan Singer se ale mezitím stal veřejným nepřítelem a byl v posledních týdnech vyhozen z cen Glaad a z nominací na britské ceny BAFTA. Údajně sexuálně zneužíval chlapce. Jak uvedli pořadatelé britských cen, Singer byl „suspendován“. Sám režisér všechna obvinění odmítá a tvrdí, že jde o „homofobní pomluvy“.

Pořadatelé cen BAFTA vydali tiskovou zprávu, kde jeho údajné sexuální prohřešky označili za „zcela nepřijatelné a neslučitelné s hodnotami jejich cen“. To, že prohřešky popřel, zaznamenali, nicméně dodali, že rozhodnutí platí, dokud všechna obvinění nebudou vyřešena. Singer zatím nebyl v žádné z kauz odsouzen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků