Hlavní obsah
Pořadatelé letos nachystali program i pro dětské návštěvníky. Foto: Jason Reed, Reuters

Rock for People je i pro děti

Druhým dnem pokračoval ve čtvrtek ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové čtrnáctý ročník hudební přehlídky Rock for People. Její první noční hvězdou byla podle programu britská skupina Kaiser Chiefs a v pátek se představí američtí punkrockeři The Offspring.

Pořadatelé letos nachystali program i pro dětské návštěvníky. Foto: Jason Reed, Reuters
Rock for People je i pro děti

Pořadatelé letos nachystali program i pro dětské návštěvníky. Od včerejška až do soboty je v provozu stan kolínské kapely Kašpárek v rohlíku. V něm se odehraje několik koncertů kapely, která letos vydala album Bejbypunk s punkovými písničkami pro děti a mládež. Odbudou se tam i divadelní představení této skupiny a v sobotu s ní vystoupí i David Koller a Márdi z Vypsané fixy, kteří už hostovali na její desce.

"V sobotu odpoledne se tam odehraje i představení Loutkovej Bill. Kapela Divokej Bill zahraje několik písniček od táborového ohně a loutkoherci pak odehrají představení s loutkami členů kapely, které kluci dostali při koncertu k oslavě svých desátých narozenin na začátku června v Úvalech,“ řekl Právu Petr Fořt, manažer skupiny.
V sobotu na Rock for People vystoupí i britská kapela Kissmet. Měla hrát na festivalu již loni, ale dvě tragické události v rodinách členů formace její příjezd odložily na letošek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků