Hlavní obsah
Britský zpěvák Robbie Williams vystoupil 19. srpna v Praze. Foto: Michal Kamaryt, ČTK

Robbie Williams přilákal do Prahy desetitisíce lidí

V pražských Letňanech koncertuje Robbie Williams. V hledišti je několik desítek tisíc lidí, kterým se jako předkapela představilo duo Erasure. Populární britský zpěvák metropoli navštívil v rámci turné ke svému albu The Heavy Entertainment Show, které vyšlo počátkem listopadu loňského roku.

Britský zpěvák Robbie Williams vystoupil 19. srpna v Praze. Foto: Michal Kamaryt, ČTK
Robbie Williams přilákal do Prahy desetitisíce lidí

V efektním úvodu vystoupení plném světelných efektů nadšenému publiku nabídl nové skladby The Heavy Entertainment Show a Party Like a Russian, mezi něž vložil starší hity Let Me Entertain You a Monsoon.

Turné odstartovalo začátkem června v Manchesteru. Vedle nových písní a starších hitů Williams nabízí také několik převzatých písní. Turné sklízí pochvaly. Například v magazínu The Upcoming udělili londýnskému koncertu Williamse plných pět hvězdiček.

Robbie Williams v Praze

Foto: Michal Kamaryt, ČTK

Třiačtyřicetiletý Williams, který se celebritou stal už na začátku 90. let jako člen chlapecké kapely Take That, se do Prahy vrátil po roce.

Loni tu odehrál soukromé představení na svatbě dcery ruského oligarchy Rašida Sardarova. Pro veřejnost britský hudebník v Česku naposledy vystoupil před třemi lety. Ve vyprodané pražské O2 areně mu show podle pořadatelů tleskalo 16 000 diváků.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků