Hlavní obsah

Ridley Scott natočí s Crowem rozdvojeného Robina Hooda

Režisér Ridley Scott chystá zřejmě nejdivnější film o Robinu Hoodovi, který kdy vznikl. Robin v něm bude zápornou postavou a navíc šerifa z Nottinghamu i zbojníka hraje stejný herec - Russel Crowe. Že by rozdvojená osobnost?

Ridley Scott natočí s Crowem rozdvojeného Robina Hooda

"Zahraje si oba," sdělil Ridley Scott televizi MTV. Nechtěl však říct, jak to bude ve filmu konkrétně fungovat a čím podobu obou rivalů vysvětlí. "Jeden se stává druhým," uvedl záhadně a dodal, že vysvětlení by prý "trvalo moc dlouho".

To samozřejmě spustilo lavinu fantastických vysvětlení na různých filmových serverech. Je možné i to, že Scott použije starý známý trik "ve dne hodný - v noci se proměňuje ve zlého" známý z pohádek a pokleslých hororů.

Herec Russel Crowe na tiskové konferenci mimo jiné uvedl, že s filmem nijak nespěchají. "Dáváme si na čas, nechtěli byste přece být Robinem Hoodem, pokud to neděláte zatraceně dobře. Musíte být nejlepší Robin Hood v historii, jinak byste měl dělat něco jiného."

Crowe také prozradil, že ženským protějškem mu bude hollywoodská hvězda Sienna Millerová a že jeho Robin rozhodně nebude nosit typické punčochy, protože zjistili, že je vynalezli až třista let poté, co měl pověstný Robin Hood žít.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků