Hlavní obsah
Pokračování Predátora zatím nedopadají moc dobře. Bude novinka výjimkou? Foto: Profimedia.cz

Puntičkář Black přetočil hotového Predátora a oddálil premiéru

Režisér Shane Black už dlouho pracuje na nové verzi Predátora. Když měl skoro hotovo, rozhodl se téměř třetinu filmu předělat. Premiéra se tak odsunula na září.

Pokračování Predátora zatím nedopadají moc dobře. Bude novinka výjimkou? Foto: Profimedia.cz
Puntičkář Black přetočil hotového Predátora a oddálil premiéru

Herec Keegan-Michael Key si nemůže Blacka vynachválit. Rozhlašuje, jaký je profesionál, mistr slova a perfekcionista. Výrazně prý předělal konec filmu, který měl být podle původních plánů už dávno v kinech.

Herec, scenárista a režisér Shane Black hrál v původním Predátorovi vojáka Hawkinse. Známé jsou spíše jeho scénáře (například Smrtonosná zbraň, Kiss Kiss Bang Bang, Správní chlapi, Iron Man 3).

Ve filmu se má vyskytovat několik mimozemských Predátorů a několik vojáků, fandové osmdesátkové sci-fi mu ale těžko odpustí fakt, že tam není Arnold Schwarzenegger. Ten stále hraje ve filmech a připravuje na rok 2019 nového Terminátora. Jeho nepřítomnost mnohým postačí, aby na Predátora nešli.

Yvonne Strzechowská (někdy se píše též Strahovská)

Foto: Lionsgate

Místo něj v akčním filmu hrají Keegan-Michael Key, Boyd Holbrook, Thomas Jane, Alfie Allen, Trevante Rhodes nebo krasavice polsko-australského původu Yvonne Strzechowská.

Aktuálně platí, že premiéra bude v září 2018. Pokud se Black zase nerozhodne, že je třeba ještě vylepšovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků