Hlavní obsah

Puntičkář Black přetočil hotového Predátora a oddálil premiéru

13. 4. 2018, 16:33
Novinky, Stanislav Dvořák

Režisér Shane Black už dlouho pracuje na nové verzi Predátora. Když měl skoro hotovo, rozhodl se téměř třetinu filmu předělat. Premiéra se tak odsunula na září.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování Predátora zatím nedopadají moc dobře. Bude novinka výjimkou?

Článek

Herec Keegan-Michael Key si nemůže Blacka vynachválit. Rozhlašuje, jaký je profesionál, mistr slova a perfekcionista. Výrazně prý předělal konec filmu, který měl být podle původních plánů už dávno v kinech.

Herec, scenárista a režisér Shane Black hrál v původním Predátorovi vojáka Hawkinse. Známé jsou spíše jeho scénáře (například Smrtonosná zbraň, Kiss Kiss Bang Bang, Správní chlapi, Iron Man 3).

Ve filmu se má vyskytovat několik mimozemských Predátorů a několik vojáků, fandové osmdesátkové sci-fi mu ale těžko odpustí fakt, že tam není Arnold Schwarzenegger. Ten stále hraje ve filmech a připravuje na rok 2019 nového Terminátora. Jeho nepřítomnost mnohým postačí, aby na Predátora nešli.

Foto: Lionsgate

Yvonne Strzechowská (někdy se píše též Strahovská)

Místo něj v akčním filmu hrají Keegan-Michael Key, Boyd Holbrook, Thomas Jane, Alfie Allen, Trevante Rhodes nebo krasavice polsko-australského původu Yvonne Strzechowská.

Aktuálně platí, že premiéra bude v září 2018. Pokud se Black zase nerozhodne, že je třeba ještě vylepšovat.

Reklama

Související témata:

Související články

Autor Smrtonosné zbraně točí Predátora

21. 2. 2017, 10:52

Režisér Shane Black začal točit v Kanadě dalšího Predátora a zveřejnil i první oficiální foto herců. Uvedl, že půjde o „vynalézavé pokračování“, podle jiných...

Výběr článků