Hlavní obsah
Zdeněk Pohlreich Foto: Prima

Prima přesune Partičku, přidá sitcom a nového Pohlreicha

Televize Prima mění od pondělí 28. října program. Změny se týkají úterních a středečních večerů a pondělního hlavního večerního času na Primě COOL, odkud se stěhuje zpátky na Primu, a sice na úterý od 22.10 hodin mladšími diváky oblíbená Partička. Navrácení Partičky si podle slov vedení televize vynutili diváci.

Zdeněk Pohlreich Foto: Prima
Prima přesune Partičku, přidá sitcom a nového Pohlreicha

V úterý nabídne Prima česko-slovenský sitkom Drahá tchyně. Příběh se točí kolem spokojeného manželského života bývalého fotbalisty a jeho manželky, bývalé modelky, který je vážně narušený po příchodu panovačné tchyně z Prahy. V sitkomu uvidíme mj. Janu Švandovou, Mariánu Labudu nebo Sabinu Laurinovou.

V pořadí třetí inovací podzimního schématu je středeční nasazení dalšího pořadu s kuchařem Zdeňkem Pohlreichem nazvaného Už dost šéfe! Pohlreich bude mít kromě toho od příští soboty 19. října další kuchařskou show Česko vaří s Pohlreichem živě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků