Hlavní obsah

Prima chystá reality show Změňte svůj život

Najděte lásku pro sebe i své děti! Takovými slovy láká televize Prima na své webové stránce zájemce o casting pro novou reality show, která má pomoci svobodným nebo rozvedeným maminkám najít partnera a nového tatínka pro své děti.

Prima chystá reality show Změňte svůj život

Jde o druhou novou reality show, kterou chce Prima zvednout diváckou sledovanost. Další reality show, jenž se připravuje pro podzimní schéma, má prozatímní název Chvíle pravdy a zájemce v ní může vyhrát i několik miliónů korun, pokud ovšem detektor lži zaznamená jeho pravdomluvnou odpověď i na hodně intimní dotazy ze života.

Reality show o hledání nových lásek a tatínků má pracovní název Změňte svůj život, na zahraničních televizních stanicích se vysílá pod názvem Single Mums a jde o licencovaný švédský pořad.

Opuštěné nebo svobodné maminky musí nejprve vyplnit dotazník, kde jsou mj. dotazy na zdravotní stav maminky a dětí, na měsíční příjem, s kým zájemkyně žije ve společné domácnosti (včetně domácích mazlíčků), detailní popis domu nebo bytu, odkazy na blízké osoby, dotazy na délku manželství nebo předchozího vztahu a další dotazy na soukromý život včetně popisu normálního všedního dne a představy o budoucím partnerovi. Zájemkyně musí dát souhlas a natáčením u ní doma.

V současné době má na Primě nejvyšší sledovanost původní český seriál Velmi křehké vztahy, na který se stabilně dívá přes milión diváků.

V červnu si Prima naruší vysílací schéma fotbalovými přenosy z Eura 2008 a prakticky zruší své vysílání od 17. hodiny do půlnoci, kdy se denně vysílají dva přímé přenosy nebo záznamy zápasů a mezi nimi zprávy a publicistika týkající se fotbalového šampionátu. Ve 23.10 nasadila Prima na první týden fotbalových bojů krimiseriál Specialisté na vraždy, který vysílá denně od pondělí do pátku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků