Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Pokrevní bratři rozšíří muzikálovou nabídku

Josef Laufer, Sisa Sklovská, Daniela Šinkorová, Petra Jungmanová, Michaela Badinková, Michaela Kuklová, Pavel Soukup a další herci se objeví v muzikálu Pokrevní bratři, který bude mít premiéru 15. října v pražském paláci Blaník.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Pokrevní bratři rozšíří muzikálovou nabídku

Příběh nepřízní osudu oddělených dvojčat napsal Willy Russel (hudbu i libreto) a od premiéry v Liverpoolu v roce 1983 prošel mnoha světovými jevišti, od roku 1988 se dodnes hraje v londýnském West Endu.

U nás byl uveden poprvé v 90. letech na bratislavské Nové scéně v režii Jozefa Bednárika, poté v Pardubicích a Plzni.

"Je to muzikál založený na hercích. I když má spíše vážný námět, připomínající až antickou tragédii, je v něm i plno humoru. Ale ve chvíli, kdy se divák směje, mu úsměv zmrzne na rtech," říká o Pokrevních bratrech režisér Antonín Procházka.

Překlad a české texty pro pražskou premiéru pořídil Adam Novák, hudebního nastudování s živým orchestrem se ujme Petr Vondráček, autorem scény a kostýmů bude Karel Glogr.

Předprodej vstupenek v cenách od 190 do 470 korun byl zahájen v síti Ticketart. Společně s novým muzikálem se v Blaníku nadále bude hrát i muzikál Miluju tě, ale..., který zde měl premiéru letos v dubnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků