Hlavní obsah
ZAZ má za sebou už dva koncerty v Ostravě. V Praze se v listopadu představí poprvé. Foto: Alex Švamberk, Novinky

Po triumfu na Colours of Ostrava zamíří ZAZ v listopadu do Prahy

Hned po skončení pátečního koncertu francouzské zpěvačky ZAZ na Colours of Ostrava bylo oznámeno, že jedna z největších hvězd současné francouzské hudební scény vystoupí ještě letos v Praze. V hale Forum Karlín se představí 29. listopadu.

ZAZ má za sebou už dva koncerty v Ostravě. V Praze se v listopadu představí poprvé. Foto: Alex Švamberk, Novinky
Po triumfu na Colours of Ostrava zamíří ZAZ v listopadu do Prahy

Páteční koncert na ostravském festivalu ukázal, že ZAZ umí namíchat hudební koktejl z mnoha vlivů, který pak podává v podobě silných melodií i příběhů v textech. V její hudbě jsou šanson, blues, jazz i pop.

Je také bezprostřední v komunikaci, i přesto, že hovoří pouze francouzsky. Na Colours of Ostrava například sdělovala svá poselství v lámané češtině, to když je četla z papírů, které měla u nohou na pódiu.[celá zpráva]

ZAZ

Foto: Alex Švamberk, Novinky

ZAZ se narodila jako Isabelle Geffroyová v roce 1980. Svůj hudební talent rozvíjí odmalička, brzy se učila zpěvu i hře na housle. Po prvních koncertních zkušenostech s několika bluesovými i jazzovými skupinami se přestěhovala do Paříže, kde mimo jiné hrála i na ulicích v Montmartru.

Francie ji objevila v roce 2010, kdy vydala své první album. Nyní má na kontě již dvě alba studiová a jedno koncertní a před sebou přípravu dalšího. Jak řekla na tiskové konferenci na Colours of Ostrava, pracuje i se slavným producentem Quincym Jonesem, který například proslul svou spoluprací s Michaelem Jacksonem.[celá zpráva]

Vstupenky na pražský koncert ZAZ jsou již v prodeji za 1190 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků