Hlavní obsah
Láska vyráží na španělský ostrov. Foto: Anett Jodar

Písničkáři Láska a Voxel letí s fanoušky na dovolenou

Již v pátek odletí z pražského letiště Václava Havla písničkáři Láska a Voxel na týdenní dovolenou na ostrov Tenerife. A berou s sebou i své fanoušky. S více než dvaceti lidmi budou sdílet letadlo, hotelový resort, ale také spousty zážitků. Posluchači je na španělském ostrově budou moci slyšet naživo téměř po roce covidové pauzy.

Láska vyráží na španělský ostrov. Foto: Anett Jodar
Písničkáři Láska a Voxel letí s fanoušky na dovolenou

„Čekání na živé koncerty bylo dlouhé a hodně jsem se těšil na ten první. Ale že bude na Tenerife a ještě k tomu s Voxelem, to by mě vážně nenapadlo. Lepší start koncertní sezony si neumím představit,“ uvedl Láska

„Když jsme dávali tuhle akci do kupy, netušil jsem, že se to povede. A teď vyrážíme! Někdo s kytarou, někdo s rodinou, někdo single. Myslím, že když budeme pak večer s Láskou zpívat všichni na pláži, budeme ti nejšťastnější čeští muzikanti v zahraničí. Nemůžu se dočkat, protože tohle člověk asi jinde a jindy nezažije,“ dodává Voxel.

Zpěvák Voxel s mandolínou.

Foto: Lucie Levá

Ve čtvrtek 27. května bude pobyt na ostrově zakončen rozlučkovým koncertem v tamním klubu. Průběh společné cesty lze sledovat na instagramových nebo facebookových profilech obou muzikantů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků