Hlavní obsah

Phil Collins popřel zprávy o ukončení jeho kariéry

Britský zpěvák, hudebník a skladatel Phil Collins popřel nedávné zprávy v tisku, podle kterých se rozhodl ukončit hudební kariéru ze zdravotních důvodů a proto, že ho už posluchači nechtějí. V prohlášení zveřejněném na webu zdůraznil, že původ zpráv je pro něj tajemstvím, protože již několik měsíců nehovořil s žádným novinářem.

Phil Collins popřel zprávy o ukončení jeho kariéry

Například britský deník The Daily Telegraph napsal, že šedesátiletý zpěvák cítí, že je "vhodný čas" přestat dělat muziku. "Nemyslím, že budu někomu chybět," citoval list Collinse. Podle deníku tvrdil, že posluchači už ho "mají dost" a že na současné hudební scéně už pro něj není místo. [celá zpráva]

"Nekončím...Vím, že mám stále velmi širokou základnu fanoušků, kteří milují, co dělám. Děkuji vám," vzkázal do světa slavný popový a rockový hudebník. Ujistil také, že nemá důvod končit ze zdravotních důvodů. Jeho schopnost dále hrát podle něj dokazuje jeho poslední album Going Back z loňského září, které dosáhlo čela britské hitparády.

 

Nic z toho není pravda
Phil Collins

 

Připustil, že některé výroky, které zazněly v tisku, v minulosti při rozhovorech řekl, ale vždy s úsměvem na obličeji a jen letmo. Rozhodně nebyl podle něj důvod brát tyto kusé poznámky vážně a dělat z nich závěry a titulky zpráv. "Nic z toho není pravda," zdůraznil Collins. Závěrem poděkoval všem vzkazům svých fanoušků, kteří mu na základě zveřejněných tiskových zpráv sdíleli své obavy.

Collins se připojil ke skupině Genesis v roce 1970 jako bubeník a později nahradil Petera Gabriela jako hlavní vokalista. V 80. letech získal sólový úspěch s řadou svých hitů jako In The Air Tonight, Against All Odds a Two Hearts, zatímco dál pokračoval jako frontman skupiny Genesis. Získal sedm cen Grammy a v roce 1999 Oscara za píseň You´ll Be in My Heart pro animovaný film Tarzan.

V červnu 2007 koncertoval Phil Collins se skupinou Genesis i v Praze.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků