Hlavní obsah
Ricky Gervais Foto: Mario Anzuoni, Reuters

Ostrý a jedovatý Ricky Gervais bude moderovat Zlaté glóby

Britský herec a režisér Ricky Gervais se ujme 10. ledna moderování Zlatých glóbů. Také Oscary bude letos uvádět komik - Američan Chris Rock.

Ricky Gervais Foto: Mario Anzuoni, Reuters
Ostrý a jedovatý Ricky Gervais bude moderovat Zlaté glóby

“Jsme nadšeni, že jsme zase získali zpět Rickyho Gervaise, aby moderoval nejzábavnější udělování cen svým nenapodobitelným způsobem,” řekl ředitel NBC Entertainment Robert Greenblatt.

Gervais moderoval Glóby třikrát v letech 2010-2012. Poté se ale v zahraničním tisku psalo o tom, že jeho brutální humor je na Američany příliš a do další spolupráce se nehnal ani on sám.

Gervais nikdy nebyl korektní a jeho sexuální a rasové narážky stále vyvolávají dusno. Proslavil se unikátním seriálem Kancl, který byl plný trapných situací, a následně hrál v mnoha filmech.

Jeho narážky na homosexualitu Jodie Foster nebo na Angelinu Jolie a charitativní činnost si získaly velký ohlas, negativní i pozitivní. Gervais poté řekl, že už se nenechá přesvědčit, aby moderoval, ale rozmyslel si to. Pořadatelům se každopádně vyplatí, naposledy měl pozitivní recenze i 17 miliónů diváků.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků