Hlavní obsah
Moderátorka Ellen DeGeneresová Foto: Jon Shearer, ČTK/AP

Oscarová a nudná Ellen, sestřelil moderátorku The Hollywood Reporter

Zostra se pustil do letošní oscarové moderátorky Elllen DeGeneresové a celé koncepce ceremonie známý americký server The Hollywood Reporter. „Kdo by čekal, že to bude tak nudné, dlouhé a do sebe zakoukané?” píše THR.

Moderátorka Ellen DeGeneresová Foto: Jon Shearer, ČTK/AP
Oscarová a nudná Ellen, sestřelil moderátorku The Hollywood Reporter

Dlouhý večer byl podle serveru testem trpělivosti - nabubřelý, špatně režírovaný a s nudnou moderátorkou. „Posledních třicet minut vypadala, že to už úplně vzdala a uzavřela se do sebe,” komentuje list výkon herečky.

Připouští, že za celou noc se jí povedly maximálně tři výroky. Jeden byl komentář k pádům herečky Jennifer Lawrencové, která na Oscarech upadla minulý rok i letos. Řekla jí: „Jestli vyhrajete, tak myslím, že vám to radši přineseme.”

Druhou „hláškou” připomněla DeGeneresová vlastní homosexualitu a scénu, kdy se herec Jonah Hill obnažil ve filmu Vlk z Wall Strreet. „Vy jste mi ukázal něco, co jsem už dlouho, dlouho neviděla,” poznamenala.

A třetí byla vtipná narážka na politickou korektnost, když zmínila otrokářské drama 12 let v řetězech a dvě možnosti vyústění večera: „První možnost: 12 let v řetězech vyhraje Oscara za nejlepší film, druhá možnost: jste všichni rasisti.”

Moderátorka Ellen DeGeneresová a herečka Lupita Nyong'ová

Foto: Matt Sayles, ČTK/AP

DeGeneresová se příliš spoléhala na celebrity v publiku a vděčí hodně Bradu Pittovi a Kevinu Spaceymu za to, že s ní tu hru hráli. Pokus o vtip s pizzou pro publikum prý nebyl příliš legrační, zato velmi očekávaný.

Spontánní foto hollywoodských herců z mobilu

Foto: Ellen DeGeneres, ČTK/AP

Některé problémy ale ani ostrý komentář THR nepřičítá moderátorce. Ceremoniál je totiž především nesnesitelně dlouhý: „Vypadalo to, že bude trvat věčnost, než někomu dají první cenu, a další věčnost, až přijde druhá cena, čímž vznikla situace, která by neměla nastat na žádných cenách - většina hlavních Oscarů už se totiž nevejde do prime timu.”

Způsobují to různé vycpávky, retrospektivy a montáže v první polovině večera, které nutí diváky koukat na hodinky nebo raději jít rovnou spát, aniž by se dozvěděli, který film vlastně vyhrál.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků