Hlavní obsah
Oldřich Kaiser na fotografii z října 2018 Foto: Profimedia.cz

Oldřich Kaiser měl infarkt

Čtyřiašedesátiletý herec Oldřich Kaiser prodělal infarkt a je hospitalizován na jednotce intenzivní péče. O jeho zdravotní indispozici ve čtvrtek informovalo Divadlo Kalich, kde Kaiser hraje v několika představeních.

Oldřich Kaiser na fotografii z října 2018 Foto: Profimedia.cz
Oldřich Kaiser měl infarkt

„Oldřich Kaiser se sice cítí dobře, ale lékaři mu nařídili šest týdnů klid,“ sdělil Právu tiskový mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka.

Představení Ženy za pultem 2 z pondělí 22. července se odehraje v náhradním termínu 4. září, z úterý 23. července se přesune na 5. září a představení kabaretu Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem se místo středy 24. července odehraje 7. září. Pro všechny dny platí původní čas začátků v 19.30. Vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Červencové Ženy za pultem a Kubrt se přesouvají na září Vážení diváci, z důvodů onemocnění v hereckém souboru bohužel...

Zveřejnil(a) Hvězdné léto pod žižkovskou věží dne Čtvrtek 18. července 2019

Kaiser se do povědomí široké veřejnosti zapsal zprvu jako komik ve dvojici s Jiřím Lábusem v televizním pořadu Možná přijde i kouzelník.

Ve filmu zaujal v pozdějších letech i výraznými charakterními rolemi ve snímcích Tmavomodrý svět, Pouta, Po strništi bos či Obsluhoval jsem anglického krále.

V posledních letech vystupuje jako hudebník v duu s písničkářkou Dášou Vokatou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků